Petrohradská státní univerzita

Centrum jazykového testování Petrohradské státní univerzity
Petrohradská státní univerzita je nejstarší univerzitou v Rusku. Byla zřízená 22. ledna roku 1724 císařem Petrem Velikým.
K dnešnímu dni má přes 30 tisíc studentů, kteří se vzdělávají na 23 fakultách.
Od roku 2014 Centrum jazykového testování Petrohradské státní univerzity má právo pořádat mezinárodně uznávané certifikované zkoušky z ruského jazyka TORFL/ТРКИ.
Pro zkvalitnění a zpřístupnění výuky ruského jazyka a následné možnosti získání mezinárodního certifikátu, byly založeny Centrem jazykového testování Petrohradské státní univerzity a jazykovоu školоu s právem státní zkoušky Věda v červnu 2017 Autorizované centrum zkoušek TORFL/ТРКИ.

petrohradská státní univerzita
Česká asociace rusistů, z.s.

ČAR je spolkem, který sdružuje jednotlivce a organizace, zabývající se ruským jazykem, literaturou a kulturou. Jedním z hlavních zaměření ČAR je podpora a rozvoj profesionální činnosti učitelů a lektorů ruského jazyka. Pro uskutečnění těchto cílů, kromě jiného, pořádá Česká asociace rusistů a Institut ruského jazyka – Autorizované centrum zkoušek TORFL/ТРКИ jazykové metodické kurzy ruského jazyka a kurzy pro učitele a lektory RJ „Metodika přípravy studentů a žáků ke zkouškám TORFL/ТРКИ.

ČAR
Česko – ruská společnost, z.s

Svůj účel Spolek spatřuje především v navazování a rozvoji vzájemně prospěšných kontaktů v různých oblastech kulturního a společenského života mezi občany České republiky a občany Ruska.

Při realizaci konkrétních projektů spolupracuje i s partnery v dalších zemích, zejména na Slovensku, Ukrajině a v Bělorusku, včetně krajanských organizací.

ČRS
Saratovská státní univerzita N. G. Černyševského (letní škola ruského jazyka)

Saratovská státní univerzita N. G. Černyševského organizuje letní školu ruského jazyka, kam se můžete přihlásit prostřednictvím Institutu ruského jazyka – Autorizované centrum zkoušek TORFL/ТРКИ. Výuka v samotném srdci Ruska zlepší nejen vaše znalosti ruského jazyka, ale i vás seznámí s reáliemi běžného života.

saratovská univerzita